Зворотній зв'язок

Email для зв'язку*:

Телефон для зв'язку:

Ваше повідомлення*:

* Поля обов'язкові для заповнення!

Антонова Галина Василівна

Завідувач лабораторії

Закінчила Київський інститут народного господарства і отримала диплом за спеціальністю “Економіст”.

З 1979 року працює на кафедрі вищої математики.

Нагороджена нагрудним знаком “Ветеран НУХТ”.

Мазур Олег Костянтинович

Старший викладач

Народився 5 жовтня 1975 р. в м. Києві. В 1997 р. закінчив Київський університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “Механіка”  та йому присвоєно кваліфікацію механіка, математика - прикладника.

В 2000 р. закінчив аспірантуру при інституті механіки ім.С.П.Тимошенка НАН України за спеціальністю “Механіка деформівного твердого тіла”.

З 2001 р. працює в НУХТ на посаді старшого викладача кафедри вищої математики.

З 2012року виконує обов’язки куратора.

Автор понад 10 підручників та навчальних посібників, понад 20статей у фахових та інших журналах.

Статті: 1.Температурные напряжения и краевые эффекты трехслойных пластин. Доповіді НАН України №7, с. 52-56, 2001 р.

2. Визначення залежності температурних напружень та крайових ефектів від модулів Юнга компонентів тришарової пластини. Вісник Київського університету ім. Тараса Шевченка №7, с.43-48, 2002 р.

3. Чисельне визначення впливу коефіцієнтів теплового розширення на характер напружень і локальних ефектів у рівномірно нагрітій тришаровій пластині. «Прикладна механіка» (заг.ном. №38) №8, с. 116-124, 2002 р.

4. Температурные напряжения в трехслойной пластине. Thesis of conference reports, с. 123, 2001p.