Зінькевич Олексій Петрович

Зінькевич Олексій  Петрович

Доцент, кандидат фізико-математичних наук.

Народився 15 березня 1953 року в с. Ліщинка Кагарлицького р-ну на Київщині. Там закінчив восьмирічку, в 1968 році вступив до Київського електро-механічного технікуму ім.. Миколи Островського, який закінчив в 1972 році з Червоним дипломом. Служив в армії, працював на київській ТЕЦ-5. В 1975 році вступив до Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка  на механіко-математичний факультет, який закінчив в 1980 році. Після закінчення  вишу працював в науково-дослідному інституті Держбуду УРСР інженером.

В 1987 році був прийнятий на посаду асистента кафедри вищої математики КТІХП. В 1991 році в Київському державному університеті ім. Т. Г. Шевченка захистив кандидатську дисертацію на тему «Застосування теорії потенціалів до розв’язування задач динаміки в’язкої рідини з вільними границями»; ВАК СРСР присвоїла йому науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук в 1992 році. В 1995 році отримав наукове звання доцента кафедри вищої математики, на якій працює і сьогодні. Є автором і співавтором понад 40 науково-методичних робіт.