Мулява Оксана Мирославівна

Доцент, кандидат фізико-математичних наук

Народилася у місті Львові. У 1992 році закінчила механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка за спеціальністю «Математик, викладач математики». За часи навчання в університеті брала участь у народному ансамблі пісні і танцю «Черемош», у складі якого гастролювала не тільки по Україні , а й за її межами.

Наукову роботу розпочала здобувачем при Дрогобицькому педуніверситеті. У 2000 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Класи збіжності в теорії рядів Діріхле та аналітичних функцій», у 2002 році отримала диплом доцента, а у 2003 році стала стипендіатом від Кабінету Міністрів України.

В період 1999-2004 р. працювала асистентом, а згодом доцентом кафедри математики та методики викладання математики Дрогобицького педуніверситету, здійснювала керівництво дипломними, курсовими проектами та педпрактикою студентів.

Після переїзду у місто Київ з 2004 року працює на посаді доцента кафедри вищої математики Національного університету харчових технологій. Читає дисципліни « Вища математика», «Теорія ймовірностей та математична статистика».

Автор 43 наукових та науково-методичних праць. Основні наукові статті друкувалися у Доповідях НАН України, Українському математичному журналі, Віснику чернівецького університету та Математичних студіях. Сьогодні займається науковою роботою по дослідженню належності цілого ряду Діріхле до логарифмічного класу збіжності, абсолютно збіжних у півплощині рядів Діріхле до класу збіжності та належності до класу збіжності похідних Гельфонда-Леонтьєва. Профорг кафедри.

Основні опубліковані праці:

1.     Мулява О.М. Класи збіжності в теорії рядів Діріхле // Доп. НАН України, сер. А.‑ 1999. ‑ №3. – С. 35‑39.

2.     Мулява О.М. Інтегральний аналог одного узагальнення нерівності Гарді та його застосування.(Український математичний журнал, том.58, №9, стор.1271-1275, 2006р.).

3.     Lubov V. Kulavec', Oksana M. Mulyava, Myroslav M. Sheremeta. On the belonging of characteristic functions of probability laws to convergence class. // Bull.Soc.Sci.Lettres Lodz. ‑ 2013. ‑ V.LXIII. №2.– P.9-22.

Хобі: гра на фортепіано, гірськолижний спорт.