Ніколаєва Оксана Анатоліївна

Доцент, кандидат фізико-математичних наук

Народилася 22 березня 1973 року. З 1990 року по 1995 рік навчалася у Донецькому державному університеті на математичному факультеті. Закінчила університет з відзнакою та одержала спеціальність «Математик. Викладач».

З 1995 року по 1998 рік навчалася у аспірантурі Інституту прикладної математики та механіки НАН України, де й почала свою трудову діяльність на посаді інженеру відділу теорії ймовірностей та математичної статистики.

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 01.01.05 — теорія ймовірностей та математична статистика за темою: «Асимптотичні методи статистики лічильних процессів» (науковий керівник – Ліньков Ю.М.). З 2006 року по 2014 рік працювала у Донецькому державному університеті управління на посаді доцента кафедри вищої математики. У 2013 році отримала звання доценту кафедри вищої математики.

Сфера наукових інтересів – теорія ймовірностей та математична статистика, економіко-математичне моделювання. Наукові праці стосуються асимптотичних властивостей відношення правдоподібності у випадку лічильних процесів. Автор 37 наукових та науково-методичних праць.