Васютинська Юлія Олегівна

Асистент

Народилася 18 березня 1978 року в с. Требухів Броварського р-ну, Київської області. У 2000 р. закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю “Математика і економіка”.

Науково-педагогічну діяльність почала в 2000 р. в ЗСШ №265 м. Києва, де пропрацювала до 2004 р. З 2004 р. – асистент кафедри вищої математики НУХТ. В 2008 р. є аспірантом кафедри менеджменту НУХТ.

За час роботи на кафедрі виконувала всі види науково–методичних робіт з дисциплін “Вища математика”, “Теорія ймовірностей і математична статистика”, “Математичне програмування”, “Дослідження операцій”. Приймала участь в розробці методичних вказівок для студентів економічних спеціальностей та для студентів факультету АКС. Має 10 тез доповідей на конференціях НУХТ, є співавтором 3 метод. вказівок, та 2 конспектів лекцій.