Циганкова Ганна Анатоліївна

Доцент, кандидат технічних наук

Народилась 23 жовтня 1966 року в м. Києві. У 1988 році закінчила механіко-математичний факультет Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю математика, здобувши кваліфікацію математик-викладач. Після закінчення ВНЗ працювала в Інституті електродинаміки НАН України на посаді інженера. Науково-педагогічну діяльність розпочала у 2002 р. на посаді старшого лаборанта кафедри вищої математики НУХТ. З 2003 р. працює асистентом кафедри вищої математики. У 2004-2007 р.р. навчалась у аспірантурі Інституту електродинаміки НАНУ. За час роботи на кафедрі виконувала всі види навчально-методичних робіт з дисциплін «Вища математика», «Теорія ймовірностей і математична статистика», «Математичне програмування». Є співавтором ряду методичних розробок для студентів економічних та технологічних спеціальностей.

Наукова робота пов’язана із застосуванням методів математичної фізики при дослідженні магнітних процесів в електропровідному середовищі, яке обертається в неоднорідному магнітному полі. Є автором понад 12 наукових праць, приймала участь у 14 наукових всеукраїнських та міжнародних конференціях. Публікується у журналах «Технічна електродинаміка», «Праці Інституту електродинаміки», «Математика в рідній школі», «Психология и соционика межличностных отношений», «Педагогика, психология и соционика образования».