14 квітня 2016

13-14 квітня в університеті працювала 82-а Міжнародна наукова конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», традиційними учасниками якої стали молоді науковці з усіх куточків України, близького і далекого зарубіжжя.

На секції «Фізико-математичні і хімічні основи технологічних процесів» (підсекція «Вища математика») було заслухано 20 доповідей. Найкращими були визнані доповіді :

1. Теорія чисел та криптографія. Доповідач – Труш Артем (викладач – доц. Ніколаєва О.А.)

2. Задача про екстремальні значення швидкості та прискорення поршня. Доповідач – Глущенко Іван (викладач – проф. Мартиненко М.А.)

3. Z-перетворення і різницеві рівняння другого порядку. Доповідач – Черняк Владислав (викладач – проф. Юрик І.І.)

Дякуємо всім доповідачам за їх цікаві виступи і до нових зустрічей на наукових зібраннях.