27 вересня 2016

27 вересня 2016 року. Чим же цей день відрізняється від інших?
Так, звичайно, - це Всесвітній день туризму
, який традиційно святкується в Національному університеті харчових технологій! Цього року свято проходило в іншому форматі. До нас приїхали гості, щоб побачити як живуть і навчаються наші студенти. Додатковою метою зустрічі було надання профорієнтаційної підтримки учням в процесі вибору профіля навчання та сфери майбутньої професійної діяльності. Кожен інститут і факультет запросив учнів шкіл та студентів коледжів, яких в майбутньому хотів би бачити у лавах своїх студентів.

Факультет автоматизації і комп’ютерних систем запропонував учням київської гімназії «Потенціал» приєднатися до грандіозного свята, яке щорічно організовують студенти на території університету.

Учні цієї гімназії разом з іншими гостями мали можливість поринути у казковий світ транспортного туризму, який на святі презентували наші інститути та факультети. Літаки, кораблі, потяги,  автобуси, чого тільки не було! Та звичайно, пішохідний туризм, його представляв факультет автоматизації і комп’ютерних систем.  Цього року були конкурси, благодійні акції, розваги та багато цікавого.

Крім розваг наші гості мали можливість познайомитися з умовами вступу в університет. Майбутні абітурієнти відвідали випускові кафедри  aвтоматизації та інтелектуальних систем керування, інтегрованих автоматизованих систем управління та кафедру вищої математики імені проф. В.І. Можара. Завідувач кафедри професор Мартиненко Михайло Антонович виступив перед учнями, розповів про історію створення університету та історію кафедри, яка є однією з першостворених у нашому закладі, розказав про викладачів університету, про роль математики у розвитку науково-технічного прогресу. Завітала на зустріч з гімназистами і директор центру доуніверситетської освіти Кудіна Валентина Володимирівна, вона розповіла про умови вступу до Національного університету харчових технологій, навчання на факультетах, можливість отримання другої вищої освіти. Також перед учнями виступила відповідальна за виховну роботу на факультеті автоматизації і комп’ютерних систем Романенко Вікторія Миколаївна, вона розказала гімназистам про дозвілля студентів.

Гості з гімназії «Потенціал» отримали багато корисної та цікавої інформації про Національний університет харчових технологій. Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та закінчилася смачним чаюванням.