12 грудня 2017

12 грудня 2017 року на звернення фахівців Центру доцент кафедри вищої математики імені проф. Можара В.І. Вікторія Романенко провела у профорієнтованому класі Технічного ліцею першу рубіжну контрольну роботу з математики. Представила викладача директор Центру Валентина Кудіна.

Зауважимо, що колектив кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І. завжди активно долучається до профорієнтаційних заходів і користується найменшими нагодами задля популяризації нашого вишу. Тому перед початком контрольної роботи викладач розповіла ліцеїстам про навчання в нашому університеті, спеціальності, за якими здійснюється підготовка, цікаве й насичене студентське життя. Окремо Вікторія Романенко зупинилася на можливостях стажування на провідних підприємствах для наших студентів і перспективах працевлаштування наших випускників.

Завершивши свій профорієнтаційний виступ, викладач провела консультацію з математики, після чого слухачі приступили до написання першої рубіжної контрольної роботи.