24 лютого 2018

24 лютого 2018 року в ауд. А229 викладачі кафедри вищої математики ім. проф.. Можара В.І. (доц. Ніколаєва О.А., ас. Гузенко С.В.) та кафедри інформатики (доц. Грибков С.В., ст.. викл. Сєдих О.Л.) провели майстер-клас «Використання математичного пакету MathCAD для вирішення задач з алгебри, геометрії та фізики для школярів старших класів».

На майстер-класі слухачі були ознайомлені з можливостями математичного пакету MathCAD. Викладачі показали відповідні вбудовані функції, які потрібно використовувати для розкладу виразів на множники, для спрощення алгебраїчних виразів, для розв’язання рівнянь та нерівностей, для побудови графіків функцій.

Кожен бажаючий мав можливість самостійно розв’язати цілу низку задач та отримати консультацію викладачів.