23 травня 2020

23 та 24 травня 2020 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з математикиОлімпіада проводилась дистанційно з використанням платформи відеоконференцій Zoom. За два дні роботи прийняли участь 49 майбутніх абітурієнтів.

Для визначення рівня підготовки школярам було запропоновано 10 завдань: три – тестові, які оцінювались по 5 балів , чотири – достатнього рівня по 10 балів і три – підвищеного рівня складності по 15 балів. На виконання завдань було відведено 80 хв, після чого учні відправили свої роботи на електронну пошту оргкомітету олімпіади.

Перевіряла роботи комісія викладачів кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І., членами якої є Зінкевич О.П., Сафонов В.М. та Ніколаєва О.А.. Незабаром результати ІІ туру олімпіади з математики будуть оприлюднені на сторінці ІІ туру олімпіад НУХТ.

Бажаємо всім гарних результатів!