Кафедра вищої математики

23 лютого

 

7-8 квітня відбудеться

88 Міжнародна наукова конференція

молодих учених, аспірантів і студентів

«Наукові здобутки молоді – вирішенню

проблем харчування людства у ХХІ столітті»

 

Запрошення на конференцію 

 26 травня

 

26 травня відбулося онлайн засідання кафедри за участю декана факультету АКС Форсюка А. В. Було розглянуто багато питань з приводу подальшої організації та завершення навчального процесу, планування наукової та методичної роботи. Всі були дуже раді зустрічі.

 

 

25 травня

 

23 та 24 травня 2020 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НУХТ з математики. Олімпіада проводилась дистанційно з використанням платформи відеоконференцій Zoom. За два дні роботи прийняли участь 49 майбутніх абітурієнтів.

Для визначення рівня підготовки школярам було запропоновано 10 завдань: три – тестові, які оцінювались по 5 балів , чотири – достатнього рівня по 10 балів і три – підвищеного рівня складності по 15 балів. На виконання завдань було відведено 80 хв, після чого учні відправили свої роботи на електронну пошту оргкомітету олімпіади.

Перевіряла роботи комісія викладачів кафедри вищої математики ім. проф. Можара В.І., членами якої є Зінкевич О.П., Сафонов В.М. та Ніколаєва О.А.. Незабаром результати ІІ туру олімпіади з математики будуть оприлюднені на сторінці ІІ туру олімпіад НУХТ.

 

Бажаємо всім гарних результатів!

 

 

 

 

 

21 травня

Викладачі кафедри проводять онлайн підготовку  до ІІ туру Всеукраїнської олімпіади закладів вищої освіти з математики, що відбудеться в синхронному режимі (online відеоконференція) 23-24 травня.

 

 

  

 

 

 

24 березня

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА

ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ

"АКТУАЛЬНІ НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ПРОБЛЕМИ ФІЗИКИ ТА МАТЕМАТИКИ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ"

26-27 травня 2020

Конференція присвячена 90-річчю заснування кафедри фізики та  кафедри вищої

математики ім. проф. Можара В.І.

Інформаційний лист знаходиться за посиланням