7 жовтня 2016

7-8 жовтня 2016 року в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова (Київ, Україна) відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі», яка була присвячена пам’яті проф.. Левіщенка С.С. Організаторами конференції виступили: Міністерство освіти і науки України,  Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, Національний університет харчових технологій, Академія наук вищої освіти України. Кафедра вищої математики ім.. проф.. Можара В.І. прийняла активну участь в організації та проведенні конференції. Це вже 4 конференція, яка була організована кафедрою. На пленарному засіданні виступили: Працьовитий М.В., декан Фізико-математичного факультету НПУ ім.. М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України, академік Академії наук вищої школи України з доповіддю «Життєвий і творчий шлях доктора фізико-математичних наук, професора, завідувача кафедри вищої математики (1986-1996) Сергія Сергійовича Левіщенка», Мартиненко М.А., завідувач кафедри вищої математики ім.. проф.. Можара В.І. Національного університету харчових технологій, доктор фізико-математичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти України та Сафонов В.М., заступник завідувача кафедри вищої математики ім.. проф.. Можара В.І. Національного університету харчових технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент з доповіддю «Нерозривність дефундаменталізації інженерної освіти і деградації конкурентоспроможності наукових технологій». Учасники конференції представляли навчальні заклади України, зокрема,  КНУ ім.. Т.Г. Шевченка, НТУУ «КПІ ім.. І. Сікорського», ПЕК НАУ, Інститут математики НАН України, Інститут  механіки ім.. С.П. Тимошенка НАН України, Білоцерківський національний аграрний університет, Сумський державний педагогічний університет ім.. А.С. Макаренка, Вінницький державний педагогічний університет ім.. М. Коцюбинського та інші.  Було зроблено 72 доповіді на секціях «Математичні методи в інженерних задачах» та «Методичні проблеми математичної освіти».

Оргкомітет прийняв рішення щодо проведення 5-ї Міжнародної конференції «Сучасні науково-методичні проблеми математики у вищій школі» на базі НУХТ весною 2018 року.